پروژه های ما

نگاهی به تلاش‌ها و دستاوردهای ما در راستای توسعه و ارتقاء

پروژه های فیکا

آخرین پروژه ای که انجام داده ایم

بررسی دقیقی از تلاش‌ها و نتایج به‌دست‌آمده در آخرین پروژه ما

سوالات متداول

همه اینها بستگی به نحوه استفاده از مبل تختخواب شو دارد. اگر در یک آپارتمان کوچک هستید و این محل اصلی خواب شما است ، به چیزی نیاز دارید که بتواند از آن برای استفاده روزانه استفاده کند ، بنابراین یک تشک با فنر کویل راه مناسب است. اگر استفاده اصلی از آن نشستن با مهمان گاه به گاه است ، به دنبال مبل راحتی باشید که تجربه راحت تری را برای نشستن به ارمغان بیاورد ، مانند یک تشک با فوم حافظه. این تصمیم مهم سپس بر انتخاب مدل بلند کردن و کشیدن ، تاشو ، کلاک کلیک یا طراحی قاب A تأثیر می گذارد.

با وجود طرح های بسیار عالی برای انتخاب ، شما باید به دنبال یک نام تجاری و سبک مبل باشید که بتوانید آن را برای رفع نیازهای شخصی خود سفارشی کنید. با استفاده از مبل ال تختخواب شو ، می توانید سایزهایی را انتخاب کنید که از یک تشک دوقلو ، تا یک تشک کامل و در نهایت ، به اندازه یک ملکه باشد.

با استفاده از مبل های تخت خواب ، مبلغی را که پرداخت می کنید دریافت می کنید و از آنجا که طیف گسترده ای از ویژگی ها و گزینه های ویژگی وجود دارد ، طیف وسیعی از قیمت ها نیز وجود دارد. به طور معمول ، یک کلیک کلیک یا خواب آور به سبک فوتون زیر 12 میلیون قیمت دارد. با بالا رفتن از محدوده ، می توانید یک مبل با کیفیت خوب با مکانیسم بلند کردن و کشیدن را با قیمت 12 میلیون تا 21 میلیون تومان خریداری کنید

بیشتر مبل‌های تخت شو نسبت به همتایان معمولی خود سنگین‌تر هستند چون مکانیزم و ساختار آن‌ها بیشتر فلزی است. وزن یک مبل تخت شو با اندازه معمولی بین 40 تا 100 کیلوگرم است. بسته به سایز مبل این عدد کمتر یا بیشتر می‌شود.

نکات و اطلاعات

شرکت مبل فیکا در تهران مفتخر است با بیش از 15 سال سابقه تولید تختخوابشو های اداره و منزل، این وعده را به شما بدهد که از خرید خود رضایت کامل را خواهید داشت 

پشتیبانی

اگر قصد مشاوره با کارشناسان فیکا را دارید ، با شماره ی درج شده تماس بگیرید.

آدرس ایمیل

info at FikaMobl.com

تلفن همراه

0912-7920247