تاریخچه

فیکا فعالیت خود را از سال 1385 شمسی در زمینه تولید و فروش مبلمان تختخواب شو با مدیریت آقای هاتفی و خانم گرجی آغاز نمود. در حال حاضر فیکا یا گروه تولیدی درخشان با بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و دانش روز دنیا و با توان تولید منحصر به فرد زیر نظر طراحان و مهندسین حرفه ای در عرصه طراحی و تولید با استفاده از مواد اولیه مرغوب، کیفیت و استحکام بالا، ضمانت و خدمات پس از فروش بمدت ۵ سال و مفتخر به کسب گواهینامه ISO 9001 : 2008 گردیده است و با رضایت و استقبال مشتریان توانسته روز به روز کیفیت و تنوع محصولات را افزایش دهد. امید است که بتوانیم همانند گذشته با گسترش محصولات  در خدمت مشتریان محترم باشیم.

شرکت تختخوابشو قیکا

اعضا فیکا

رضاهاتفی

مدیرعامل

سحر گرجی

مددیر

سلطانی

مدیر فروش

حامد دهنوی

مدیر تبلیغات
حمل رایگان به سراسر کشور

فیکا جایگاه ممتاز خود را در پرتو تحقیق، تجربه، کیفیت و خدمات بدست آورده است. نوآوری در طراحی، تولید و رعایت اصول کیفی بعنوان اساس حرکت پیشروانه و مستمر با فیکا همراه است. در این راستا، توجه به نیاز و خواست مشتریان، خط مشی اصلی و راهبردی، فیکا میباشد.

1388
سال تاسیس
2500
مشتریان راضی
72
همکاران
44
نمایندگی ها
22
اعضای تیم
4000
پروژه های تکمیل شده
پخش ویدیو

خط مشی کیفی

جلب رضایت مشتری از طریق درک و تامین الزامات مربوط به محصول و نیازهای کمی و کیفی از جمله تحویل به موقع محصول و خدمات پس از فروش مناسب.

پخش ویدیو

خدمات ما در فیکا

فیکا خدمتگذاری به مشتری را در کلیه مراحل، سرلوحه کار خویش قرار داده است. از طراحی اولیه تا خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات. تمامی محصولات دارای 5 سال ضمانت نامه می باشد و خدمات پس از فروش برای تمامی محصولات بمدت ۵ سال میباشد.