درباره ما

معرفی درباره ما

ما سیاست بهترین کیفیت را برای شما داریم!

فیکا فعالیت خود را از سال 1388 شمسی در زمینه تولید و فروش مبلمان تختخواب شو با مدیریت آقای هاتفی و خانم گرجی آغاز نمود. در حال حاضر فیکا یا گروه تولیدی درخشان با بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و دانش روز دنیا و با توان تولید منحصر به فرد زیر نظر طراحان و مهندسین حرفه ای در عرصه طراحی و تولید با استفاده از مواد اولیه مرغوب، کیفیت و استحکام بالا، ضمانت و خدمات پس از فروش بمدت ۵ سال و مفتخر به کسب گواهینامه ISO 9001 : 2008 گردیده است و با رضایت و استقبال مشتریان توانسته روز به روز کیفیت و تنوع محصولات را افزایش دهد. امید است که بتوانیم همانند گذشته با گسترش محصولات در خدمت مشتریان محترم باشیم.

0 k+
تعداد تولید
0 +
نماینده ها
0 k+
مشتریان راضی
0 +
سال تجربه
شرکت تختخوابشو فیکا
حمل رایگان به سراسر کشور

فیکا جایگاه ممتاز خود را در پرتو تحقیق، تجربه، کیفیت و خدمات بدست آورده است. نوآوری در طراحی، تولید و رعایت اصول کیفی بعنوان اساس حرکت پیشروانه و مستمر با فیکا همراه است.

خط مشی کیفی

جلب رضایت مشتری از طریق درک و تامین الزامات مربوط به محصول و نیازهای کمی و کیفی از جمله تحویل به موقع محصول و خدمات پس از فروش مناسب.

خدمات ما در فیکا

فیکا خدمتگذاری به مشتری را در کلیه مراحل، سرلوحه کار خویش قرار داده است. از طراحی اولیه تا خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات. تمامی محصولات دارای 5 سال ضمانت نامه می باشد و خدمات پس از فروش برای تمامی محصولات بمدت ۵ سال میباشد.

رضایتمندی مشتری

شرکت مبل فیکا در تهران مفتخر است با بیش از 15 سال سابقه تولید تختخوابشو های اداره و منزل، این وعده را به شما بدهد که از خرید خود رضایت کامل را خواهید داشت 

اعضای تیم

اعضای تیم را با افتخار معرفی میکنیم.

مدیر عامل
رضا هاتفی
مدیر داخلی
سحر گرجی
مدیر فروش
محمد سلطانی
مدیر تبلیغات
حامد دهنوی