کاغذ دیواری اتاق نشیمن با توجه به سبک دکوراسیون چگونه باید باشد؟اگر در حال تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن خود هستید و به این فکر می کنید که کاغذ دیواری اتاق نشیمن چگونه باید باشد ، در جای مناسبی هستید. محبوبیت کاغذ دیواری در سال های اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است و درک دلیل آن کار دشواری نیست. کاغذ دیواری ها که راهی عالی برای افزودن رنگ، شادابی و جذابیت به اتاق های نشیمن هستند، به شما کمک می کنند تا فضای زندگی خود را بدون صرف زمان زیادی تغییر دهید.

اکثر افرادی که به گزینه کاغذ دیواری اتاق نشیمن روی می آورند ، زیرا عملی تر و سریعتر از رنگ آمیزی است، از خود می پرسند که در انتخاب کاغذ دیواری چه چیزی باید در نظر گرفته شود. اگرچه انتخاب یکی از طرح‌های جالب که بیشتر استایل شما را منعکس می‌کند دشوار است، اما با راهنمای ما به راحتی از پس این وضعیت بر خواهید آمد.

 

در این محتوایی که به عنوان خانواده فیکا آماده کرده ایم که سبک و هارمونی را به فضاهای نشیمن می بخشد، پاسخ سؤالات شما را در مورد اینکه کاغذ دیواری اتاق نشیمن چگونه باید باشد و در انتخاب کاغذ دیواری اتاق نشیمن به چه نکاتی باید توجه کرد، خواهیم یافت.

 

می توانید با مطالعه مقاله ما با عنوان رنگ های اتاق خواب برای احیای دکوراسیون از مطالب وبلاگ فیکا اطلاعاتی در مورد دکوراسیون اتاق خواب داشته باشید.

کاغذ دیواری اتاق نشیمن چگونه باید باشد؟

 

قبل از انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق نشیمن خود، باید اندازه اتاق نشیمن خود را تعیین کنید و نوع دکوراسیونی که می خواهید بسازید را مشخص کنید. آیا می خواهید اتاق نشیمن شما جالب باشد یا می خواهید لمسی ساده تر و گرم تر به آن اضافه کنید؟

سالن هایی که برای استراحت، تفریح ​​یا حتی کار استفاده می شوند باید کاربردی و کاربردی باشند. اما این بدان معنا نیست که نمی توانید به فضای زندگی خود سرزندگی بیافزایید. پس از اینکه تصمیم گرفتید چه می خواهید، می توانید طرح خود را با توجه به گزینه هایی که در مقاله خود آورده ایم انتخاب کنید و در مدت زمان کوتاهی مانند یک روز چهره اتاق نشیمن خود را تغییر دهید.

 

مهمترین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که کاغذ دیواری شما با مبلمان اتاق نشیمن شما سازگار باشد. برای دسترسی به جدیدترین گروه های صندلی با مقیاس رنگی گسترده می توانید از فیکا دیدن کنید .

 

بیایید ببینیم کاغذ دیواری اتاق نشیمن چگونه باید باشد، هنگام انتخاب کاغذ دیواری چه مواردی را باید در نظر گرفت.

1. تاثیر رنگ ها را در نظر بگیرید

رنگ ها این قابلیت را دارند که چهره یک اتاق را تغییر دهند. اگر می خواهید فضای خود را بزرگتر از آنچه هست نشان دهید، استفاده از کاغذ دیواری با رنگ های پس زمینه سرد مانند آبی، سبز و بنفش برای شما ایده آل است. کاغذ دیواری با رنگ های گرم اتاق نشیمن شما را صمیمی تر می کند.

 

مبلمان، کفپوش، پنجره‌های شما… به طور خلاصه، کاغذ دیواری‌هایی که باید با سایر عناصر موجود در اتاق نشیمن شما هماهنگ باشند، اگر هماهنگی رنگی حاصل نشود، می‌توانند اتاق نشیمن شما را بسیار قدیمی جلوه دهند.

2. نورپردازی را نادیده نگیرید

 

همانطور که در مقاله قبلی اشاره کردیم، رنگ ها تاثیر زیادی در احساس اتاق نشیمن شما دارند. کاغذ دیواری ها می توانند معجزه هایی را در فضای زندگی شما ایجاد کنند، به خصوص زمانی که با نورپردازی خوب ترکیب شوند. به همین دلیل در انتخاب کاغذ دیواری حتما باید نور اتاق خود را در نظر بگیرید.

 

انتخاب رنگ های تیره در اتاقی که منابع نور طبیعی زیادی ندارد باعث جذب نور می شود و اتاق شما را صاف و کوچکتر از آنچه هست نشان می دهد. سطوح ناهموار و بافت نیز نور را جذب می کنند و دیوارهای شما را تیره تر نشان می دهند. اگر به گزینه کاغذ دیواری فکر می کنید تا فضایی را که تزئین می کنید احساس جادار و جادار کنید، قطعا باید به سراغ کاغذ دیواری هایی با رنگ روشن و سطح صاف بروید.

 

با شیک ترین مدل های نورپردازی فیکا می توانید محصولات زیادی برای اتاق نشیمن خود پیدا کنید.

3. ایجاد تم

در حین تزئین و دگرگونی فضای زندگی خود، موضوعی را برای خود انتخاب کنید. انتخاب خود را با تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک اتاق نشیمن رسمی می خواهید یا طبیعی تر انتخاب کنید. در حالی که با کاغذ دیواری ایجاد شده با نقوش برگ، طبیعت را به اتاق خود می آورید، کاغذ دیواری ای که از راه راه هایی تشکیل شده است که به ترتیب در کنار هم قرار گرفته اند، به رسمیت می بخشد.

 

شما می توانید اتاق نشیمن خود را با ست مبل ماریسا تکمیل کنید که دارای گزینه پارچه کتان نیز می باشد تا با کاغذ دیواری هایی که اعمال می کنید آن را سرزنده و مدرن نگه دارید .

4. به اندازه الگوها توجه کنید

مانند رنگ ها، الگوی کاغذ دیواری می تواند حس اتاق نشیمن شما را تغییر دهد. در حالی که یک کاغذ دیواری با الگوهای کوچک به شما احساس بزرگ بودن می دهد، الگوهای بزرگ می توانند اتاق نشیمن شما را کوچکتر از آنچه هست نشان دهند.

 

کاغذ دیواری های طرح دار بزرگی که در اتاق نشیمن خود که با سبک مینیمال طراحی کرده اید اعمال می کنید، اتاق شما را پرتر نشان می دهد. همچنین می توانید الگوهایی با عرض افقی انتخاب کنید تا به دیوارهای خالی عمق دهید.

 

  • الگوهای افقی می توانند اتاق نشیمن شما را عریض تر نشان دهند، در حالی که سقف شما را پایین تر از آنچه هست نشان می دهد.
  • الگوهای عمودی، زمانی که به درستی اعمال شوند، سقف شما را بلند جلوه می دهند و به اتاق نشیمن شما شکوه می بخشند.
  • کاغذ دیواری با الگوهای هندسی برای اتاق نشیمن معاصر و مدرن ایده آل است. راه راه های ظریف ظاهری سنتی را ایجاد می کند.
  • هنگامی که الگوهای طبیعت با خطوط ظریف با رنگ های ملایم ترکیب می شوند، به شما این امکان را می دهد که فضایی گرم را در اتاق نشیمن خود ثبت کنید.

 

5. روی یک دیوار تمرکز کنید

 

اگر در پوشاندن تمام اتاق نشیمن خود با کاغذ دیواری شک دارید، دیوار خود را در نقطه کانونی شناسایی کنید و این دیوار را بپوشانید. این می تواند دیواری باشد که شومینه یا واحد تلویزیون شما در آن قرار دارد. می توانید با رنگ آمیزی بقیه اتاق نشیمن خود به همان رنگ کاغذ دیواری، یکپارچگی ایجاد کنید.

6. بدون آزمایش تصمیم نگیرید

قبل از استفاده از کاغذ دیواری در اتاق نشیمن خود، اندازه های آزمایشی کاغذ دیواری هایی را که دوست دارید سفارش دهید. به این ترتیب گزینه های زیادی را بدون پوشاندن کل سالن خود تست خواهید کرد. چه چیزی بهتر از این که جلوه ای که آنها در اتاق نشیمن شما ایجاد می کنند را با چشمان خود ببینید؟ بعد از دیدن تاثیری که به شما و سالن تان می دهد، تصمیم گیری نهایی برای شما آسان تر خواهد بود.

 

این روش شما را از انتخاب کاغذ دیواری ای که مطمئن نیستید مناسب اتاق نشیمن شما باشد، نجات می دهد. اگر از انتخاب خود مطمئن هستید، می توانید به راحتی کاغذ دیواری انتخابی خود را بدون از دست دادن زمان و هزینه اعمال کنید.

7. فضای خود را به خوبی اندازه گیری کنید

اندازه اتاق نشیمن خود را به دقت اندازه گیری کنید. هنگامی که دقیقاً متوجه شدید چه مقدار کاغذ دیواری نیاز دارید، برای اشتباهاتی که می توانید در هنگام استفاده از آن مرتکب شوید، مقدار بیشتری سفارش دهید. اگر قصد طراحی الگوی خاصی را دارید، باید تمام محاسبات خود را از قبل به خوبی انجام دهید.

 

اگرچه گفته ایم که می توانید کاغذ دیواری انتخابی خود را اعمال کنید، اما هنگام چسباندن کاغذ دیواری روی پنجره ها، رادیاتورها می تواند دردسرساز شود. وقتی مشکلی دارید از کمک حرفه ای دریغ نکنید. به این ترتیب می توانید نتایج بهتری بگیرید.

8. سقف خود را فراموش نکنید

ممکن است ایده ای غیرعادی به نظر برسد، اما کاغذ دیواری که روی سقف خود می زنید می تواند فضای اتاق نشیمن شما را کاملاً تغییر دهد. طراحی سقف خود که معمولاً با رنگ آمیزی آن به رنگ روشن فراموش می شود، با کاغذ دیواری که به اتاق نشیمن خود می زنید، اتاق شما را جادار و جادار نشان می دهد. با ظاهر شیک و مدرن خود به شادابی می افزاید.

ایده های زیبا برای دکوراسیون باغ زمستانی

کاغذ دیواری های سقفی که یکی از پرطرفدارترین ترندهای دوره گذشته هستند نیز با کاربرد آسان خود یک روش دکوراسیون کاربردی هستند. ترجیح دادن الگوهایی که در آنها از نظم خاصی پیروی می شود به شما امکان می دهد مدرنیته را به روشی ساده به فضای زندگی خود بیاورید.

 

 

کلید انتخاب مناسب ترین کاغذ دیواری برای اتاق نشیمن، جسور بودن است. حتی کوچکترین تغییراتی که در اتاق نشیمن خود ایجاد می کنید می تواند یک فضای زندگی معمولی را خارق العاده کند. به دنبال راه هایی برای بیان خود در انتخاب رنگ خود باشید، اجازه دهید اتاق نشیمن شما دقیقاً آنچه را که احساس می کنید و می خواهید منعکس کند.

 

کاغذ دیواری اتاق نشیمن چگونه باید باشد؟ هنگام انتخاب به چه نکاتی باید توجه کرد؟ ما به پایان مقاله خود رسیده ایم، جایی که به سؤالات پاسخ داده ایم و مواردی را که باید هنگام انتخاب خود در نظر بگیرید، فهرست کرده ایم. با اطلاعاتی که ما در اختیار شما قرار می دهیم، می توانید نشاط، ظرافت و مدرنیته را به فضاهای زندگی خود بیافزایید. به شما توصیه می کنیم که جدیدترین تختخوابشو های فیکا را بررسی کنید تا با انتخاب دکوراسیون خود مطابقت داشته باشید که می توانید عملا داشته باشید .

 

فراموش نکنید که از وبلاگ فیکا دیدن کنید، که حاوی تمام مطالبی است که در مورد نیازهای دکوراسیون و مبلمان خود کنجکاو هستید.

نویسنده: حامد دهنوی