کدام رنگ مبل هرگز از مد نمی افتد؟ست های مبل که به اتاق نشیمن و اتاق نشیمن زیبایی می بخشد به شما کمک می کند تا سبکی را که رویای آن را در خانه خود دارید ایجاد کنید. اگرچه رنگ و مدل صندلی ها با توجه به مد آن دوره متفاوت است، اما می توان در مورد رنگ هایی صحبت کرد که در هر دوره ای مورد توجه قرار می گیرند و محبوبیت خود را حفظ می کنند.

از سوی دیگر، در این مرحله، رنگ ها و نقش های مبل، ستاره آن دوره، یا پارچه ترجیح داده شده برای مبل. بیایید همچنین تأکید کنیم که ممکن است با توجه به سبک صندلی متفاوت باشد.

اما رنگ های صندلی که همیشه محبوبیت خود را حفظ می کنند و جایگاه خود را در بالا از دست نمی دهند چه می توانند باشند؟

ست مبل آبی

در مطلبی که به عنوان خانواده فیکا آماده کرده ایم  که خانه های شما را با ظرافت گرد هم می آورد به بررسی رنگ های صندلی راحتی می پردازیم که هرگز از مد نمی افتند و به سبک های مختلف می آیند.

با ادامه مطالعه مقاله ما می توانید متوجه شوید که کدام رنگ های صندلی راحتی و مبل هرگز از مد نمی افتد و می توانید از پیشنهادات رنگ ما در هنگام دکوراسیون منزل خود بهره مند شوید.

علاوه بر این، برای یادگیری رنگ هایی که می توانید برای دکوراسیون منزل انتخاب کنید،  هارمونی رنگ ها در دکوراسیون منزل چگونه باید باشد؟ می توانید مقاله ما را بخوانید.

ترجیحی ترین رنگ مبل

ست مبل نارنجی

برخی از رنگ‌ها، درست مانند مبلمان، بدون تسلیم شدن در برابر جریان سریع زمان به حفظ ارزش خود ادامه می‌دهند و درهای یک سبک شیک را در خانه‌ها باز می‌کنند.

فکر می کنیم اشتباه نباشد اگر بگوییم صندلی های راحتی که جزو اقلام امضا شده یک خانه هستند، مهم ترین مکمل ظرافت دکوراتیو هستند.

اما انتخاب رنگ شما برای ست مبل ها که جزو مبلمان ضروری اتاق نشیمن و نشیمن هستند، باید چه باشد؟ ترجیح‌ترین رنگ‌های صندلی که سال‌ها را به چالش می‌کشند کدامند؟ جواب اینجاست!

1. ساده و شیک: ست مبل های سفید

ست مبل سفید

رنگ سفید که با سادگی خود جلب توجه می کند، یکی از پرطرفدارترین رنگ ها در دکوراسیون داخلی است که در آن از سبک مینیمال استفاده می شود. ست مبل ها از جمله وسایلی که رنگ سفید در آنها بیشتر استفاده می شود، در ترکیب با رنگ های مناسب به ایجاد یک استایل عالی کمک می کند.

اگر به دنبال ست مبل سفیدی هستید که هم از لحاظ راحتی و هم با استایل مورد توجه قرار گیرد، می توانید مبل های تختخواب شو فیکا  را بررسی کنید که با سبک مدرن خود جلب توجه می کند.

علاوه بر این، اگر در مورد تمیز کردن ست مبل های سفید نگرانی دارید،  چگونه مبل را پاک کنیم؟ با مطالعه مقاله ما با عنوان می توانید علائم سوال را در ذهن خود پاک کنید.

2. مدرن و پیچیده: ست مبل های قهوه ای

ست مبل قهوه ای

رنگ قهوه ای را می توان به عنوان نمونه ای از رنگ های صندلی معرفی کرد که تقریباً در هر دوره ای محبوبیت خود را حفظ می کند، زیرا به دلیل تمیز کردن آسان، استفاده آسان را فراهم می کند و هماهنگی کاملی با سبک های مختلف دکوراسیون ایجاد می کند.

در طرح های مبل، قهوه ای که در گروه خاک قرار می گیرد، معمولا با تناژهای بژ، قهوه ای شیری و زرد مایل به نارنجی همراه است و به این ترتیب ایجاد فضایی گرم را ممکن می سازد.

رنگ مبل مدرن

اگر شما هم می‌خواهید به سبک مدرن خانه‌های خود رنگی به سبک رترو اضافه کنید، می‌توانید هنگام انتخاب ست مبل برای دکوراسیون اتاق نشیمن خود رنگ قهوه‌ای را در اولویت قرار دهید و سبکی ایجاد کنید که بدون توجه به دوره‌ای که در آن هستید، عالی به نظر برسد.

قبل از خرید یک مبل جدید برای منزل خود، توصیه می کنیم بدون دیدن ست مبل چستر آوا که سبک چستر را با تعبیری مدرن تکمیل می کند، تصمیم خود را نگیرید .

شما می توانید مقاله ما با عنوان ایده های کاربردی برای دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک را برای پیشنهادات دکوراسیون که می توانید در هنگام تزئین اتاق نشیمن خود الهام بگیرید،  مرور کنید.

3. زیبا و چشمگیر: ست مبل های کرم رنگ

ست مبل بژ

درست مانند سفید، رنگ کرم نیز جزو پرطرفدارترین رنگ‌ها است، مخصوصاً در طراحی‌های داخلی که پهن نیستند.

می‌توان با استفاده از صندلی‌های کرم رنگ که با استایل شیک‌شان توجه‌ها را به خود جلب می‌کنند، در کنار اکسسوری‌های مد روز، به استایلی دست یافت که هرگز جلوه خود را از دست ندهد.

با رنگ کرمی که در صندلی های کلاسیک یا اسپرت ترجیح می دهید، می توانید یک اتاق نشیمن یا نشیمن داشته باشید که درخشش خود را در هر دوره ای حفظ کند.

4. گرم و جادار: ست مبل های سبز

برگر

یکی از رنگ های صندلی راحتی که در هر زمانی می توان آن را ترجیح داد و حتی پس از گذشت سال ها از مد نمی افتد،  سایه های مختلف سبز و سبز است.

رنگ سبز که عموماً در اتاق نشیمن و اتاق نشیمن ترجیح داده می شود، زیرا رنگی آرامش بخش است، در هنگام استفاده روی صندلی راحتی جلوه ای عالی ایجاد می کند.

اگر نمی خواهید آن را تغییر دهید زیرا از قبل در خانه خود صندلی راحتی دارید، اما می خواهید یک صندلی سبز رنگ داشته باشید، به این نکته اشاره کنیم که صندلی های راحتی که هم با جزئیات شیک و هم با ویژگی های مثبت کاربردی جلب توجه می کنند، از جمله مدل های صندلی هستند که بسیار مناسب اتاق نشیمن و نشیمن شما خواهد بود.

در این راستا به شما اکیداً  توصیه می کنیم که از تختخوابشوهای فیکا دیدن کنید که آرامش را به خانه های شما می آورد.

5. زیبایی و شکوه: ست مبل های خاکستری

ست مبل خاکستری

رنگ دیگری که به عنوان پیشنهاد در محتوای خود ارائه خواهیم کرد، که در آن همیشه رنگ های صندلی که مطابق با مد هستند را درج می کنیم، خاکستری است.

به خصوص هنگامی که با رنگ ها و مدل های مناسب ترکیب شوند، صندلی های خاکستری که خود را بسیار بهتر نشان می دهند، می توانند در کنار سایه های آلویی، بنفش یا خاکی استفاده شوند.

شکی نداریم که شما هرگز از دیدن رنگ خاکستری که اغلب در ست مبل های مدرن و کلاسیک می بینیم خسته نخواهید شد!

ابعاد صندلی برای اتاق نشیمن و اتاق نشیمن چیست؟

چگونه رنگ مبل را انتخاب کنیم؟

رنگ های مختلف صندلی

در قسمت‌های قبلی مقاله‌مان، رنگ‌های صندلی را برای شما فهرست کرده‌ایم که سال‌هاست هرگز از مد نمی‌افتند. اما در انتخاب رنگ صندلی چه فاکتورهایی را نباید فراموش کرد؟

  • قبل از انتخاب رنگ صندلی خود، باید اندازه فضای داخلی که صندلی در آن قرار می گیرد به درستی ارزیابی کنید و رنگ های تیره را برای مناطق جادار انتخاب کنید. برای فضاهای باریک باید به رنگ مبل های روشن روی بیاورید.
  • رنگی که بر فضای عمومی مکان حاکم است نیز به شما در تعیین رنگ صندلی کمک می کند. توصیه می کنیم رنگ مبل را انتخاب کنید که به رنگ هایی که قبلا استفاده کرده اید نزدیک باشد.
  • اگر اتاقی که مبل در آن قرار خواهد گرفت نور کافی دریافت می کند، می توانید رنگ صندلی مورد نظر خود را انتخاب کنید. با این حال، برای مناطق تیره، صندلی های راحتی با رنگ های روشن ظاهری ایده آل ایجاد می کند.

مبل راحتی شیک و مدرن

در این مقاله رنگ‌های صندلی را فهرست کرده‌ایم که حتی پس از گذشت سال‌ها نیز در رده منسوخ قرار نمی‌گیرند. در نهایت می توانید دسته بندی گروه مبل تختخوابشو فیکا را برای مدل های صندلی با طیف رنگی متنوع و مناسب ترین سلیقه های شخصی مختلف بررسی کنید و به راحتی می توانید مناسب ترین صندلی برای دکوراسیون منزل خود را بیابید.

نویسنده: حامد دهنوی