آیا تصمیم گرفته اید که دکوراسیون آشپزخانه آمریکایی داشته باشید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ نگران نباشید. با قدم به قدم می توانید این فرآیند را به بهترین نحو مدیریت کنید. طراحی آشپزخانه حاصل را دوست خواهید داشت، فقط باید با دقت پیش بروید. شما باید هر قطعه را با دقت انتخاب کنید و هرگز از جزئیات صرف نظر نکنید.

سبک آشپزخانه آمریکایی به طور کلی در خانه های کوچک استفاده می شود و ظاهر زیبایی را ارائه می دهد. از این نوع تغییر آشپزخانه می توان برای کاربردی تر کردن آشپزخانه کوچک استفاده کرد. بنابراین، ارزیابی یک منطقه کوچک آسان تر خواهد بود. البته انتخاب با شماست، شما می توانید آشپزخانه خود را به دلخواه انجام دهید.

در این مطلب که با عنوان فیکا ، آدرس سبک و هارمونی در خانه ها آماده کرده ایم  ، می توانید هر آنچه را که در مورد دکوراسیون آشپزخانه آمریکایی باید بدانید را بیابید. تمام اطلاعات دقیق، از اینکه دکوراسیون آشپزخانه آمریکایی دقیقا چیست تا نحوه ایجاد آن، در این مقاله منتظر شماست!

دکوراسیون آشپزخانه آمریکایی چیست؟

رنگ مشکی دکوراسیون آشپزخانه آمریکایی
تختخوابشو فیکا

دکوراسیون آشپزخانه آمریکایی یک سبک آشپزخانه است که سال ها مورد تقاضا بوده است. آشپزخانه آمریکایی; یک پلان کاملا باز است که اتاق نشیمن یا سالن خانه از آشپزخانه جدا نیست. سبک آشپزخانه فوق الذکر اجازه می دهد تا فضای نشیمن و آشپزخانه بر روی یک مخرج مشترک گرد هم آیند. این دکوراسیون آشپزخانه حسی دوستانه دارد.

سبک آشپزخانه آمریکایی در بسیاری از خانه هایی که اخیراً مطابق با طراحی مدرن تزئین شده اند، فضا داده می شود. اگرچه در محیط خانه هیچ طرح آشپزخانه اپن وجود ندارد، اما افرادی که می خواهند آشپزخانه آمریکایی بسازند نیز می توانند این کار را انجام دهند. پس از یک فرآیند کوتاه مدت بازسازی، آشپزخانه تجدید خواهد شد.

سبک آشپزخانه که در آن اتاق نشیمن و آشپزخانه در یک مکان قرار دارند، برای اولین بار توسط آمریکایی ها کشف شد، بنابراین نام آن به عنوان آشپزخانه آمریکایی باقی ماند. با این حال، این اصطلاح در ترکیه به عنوان “آشپزخانه باز” نیز شناخته می شود. این سبک که مورد پسند افرادی است که می خواهند فضایی جادارتر در خانه های کوچک ایجاد کنند، همچنان با ظاهر مدرن خود جلب توجه می کند.

ایده های زیبا برای دکوراسیون باغ زمستانی

چگونه یک آشپزخانه آمریکایی را تزئین کنیم؟

آشپزخانه آمریکایی با جزئیات چوبی
هنگام تزیین آشپزخانه آمریکایی باید مدل آشپزخانه خود را متناسب با محل پیشخوان انتخاب کنید. زیرا این آشپزخانه ها عموما به شکل I و U هستند. آنها بلند و باریک هستند. اگر آشپزخانه شما کوچک است و می خواهید کمی فضای بیشتری به دست آورید، می توانید با آشپزخانه آمریکایی این امکان را فراهم کنید.

البته قسمت انتخاب اقلام مناسب دکوراسیون آشپزخانه آمریکایی را هم نباید از دست بدهید. یکی از موارد ضروری در آشپزخانه آمریکایی، ست اتاق غذاخوری است. شما می توانید مناسب ترین ست های غذاخوری را برای منزل خود انتخاب کنید. در صورت امکان، یک مجموعه کوچکتر را انتخاب کنید.

به این ترتیب آشپزخانه جادارتری خواهید داشت. اگر از جایگزینی مدل قدیمی آشپزخانه کلاسیک با این سبک آشپزخانه مطمئن هستید، باید اولین قدم خود را بردارید و تمام جزئیات دکوراسیون آشپزخانه آمریکایی را یکی یکی یاد بگیرید. پس از آن می توانید پیشنهادات دکوراسیون را از کارشناسان این حوزه دریافت کنید.

ویژگی اصلی سبک آشپزخانه آمریکایی این است که ظاهری کاربردی دارد. به همین دلیل باید وسایل مناسبی را از نظر دکوراسیون کاربردی آشپزخانه انتخاب کنید. انتخاب موارد کوچک و مختصر در این زمینه بسیار مهم است. زیرا آشپزخانه های آمریکایی عموما سبک مینیمال دارند. هر موردی که می تواند زائد دیده شود در این سبک آشپزخانه گنجانده نشده است.

علاوه بر همه اینها، انواع لوازم توکار به آشپزخانه شما ظاهری مدرن و خنک می بخشد. اگر لوازم داخلی مخصوصاً سفید را انتخاب کنید، آشپزخانه کوچک شما بسیار بزرگتر از آنچه هست به نظر می رسد. در همان زمان، احساس خواهید کرد که فضای وسیع تری در حال ظهور است.

چگونه یک گوشه قهوه در خانه های مدرن ایجاد کنیم؟

ایده های دکوراسیون آشپزخانه آمریکایی برای خانه های کوچک

آشپزخانه آمریکایی قهوه ای قرمز
مدل های آشپزخانه آمریکایی می توانند با جزئیات کوچک با یکدیگر متفاوت شوند. اگر خانه کوچکی دارید و آشپزخانه شما ساختار باریک تری دارد، ما 3 ایده جالب دکوراسیون آشپزخانه آمریکایی را داریم که می توانید از آنها استفاده کنید. بیایید همه این ایده ها را با هم بررسی کنیم!

1. با یک جزیره آشپزخانه به دکوراسیون آشپزخانه آمریکایی برسید

دکوراسیون آشپزخانه آمریکایی با کانتر جزیره ای
اگر می خواهید ظاهری کاربردی به آشپزخانه خود بدهید، پیشنهاد فیکا به شما باید پیشخوان آشپزخانه جزیره ای باشد. زیرا این مدل نیمکت بسیار کاربردی و زیباست. فضای کمی را اشغال می کند. بنابراین، آشپزخانه کوچک شما را کوچکتر نمی کند. مدل آشپزخانه ای است که برای نشیمن های بزرگ بسیار مناسب است. می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

2. سبک سنتی آمریکایی را به آشپزخانه خود بیاورید

میز شیشه ای و غذاهای آمریکایی
مدل آشپزخانه آمریکایی ظاهری بسیار مدرن دارد. اما اگر می خواهید برخی از جزئیات این سبک را تغییر دهید، باید به سبک سنتی آمریکایی متوسل شوید. به عبارت دیگر در صورت تمایل می توانید این آشپزخانه را به سبک کلاسیک، روستیک یا اسپرت بسازید. شما کاملا آزاد هستید. شما می توانید با سلیقه و تخیل خود آشپزخانه ای باشکوه بسازید.

3. قدرت سبک Loft را در آشپزخانه خود بگنجانید

دکوراسیون آشپزخانه سقف بلند
سبک لفت به عنوان جزییات ضروری از طراحی آشپزخانه با سقف های بلند اما عرض کوچک ظاهر می شود. اگر می خواهید مدل آشپزخانه آمریکایی خود را کمی متفاوت کنید، می توانید درهای خود را به سبک Loft باز کنید.

چه رنگ هایی می توانند با آنتراسیت سازگار باشند؟

آیا دکوراسیون آشپزخانه آمریکایی و اتاق نشیمن باید با هم سازگار باشد؟

دکوراسیون آشپزخانه چوبی آمریکایی
دکوراسیون آشپزخانه آمریکایی و اتاق نشیمن باید همیشه هماهنگ باشد. زیرا هر دو زمینه با یکدیگر در هم تنیده اند. در حالی که آشپزخانه آمریکایی بسیار به دکوراسیون اتاق نشیمن نزدیک است، نباید دکوراسیون ناسازگاری ایجاد کرد. در غیر این صورت باعث کوچکتر شدن اتاق نشیمن و آشپزخانه می شوید. آشپزخانه و اتاق نشیمن باید تا حد امکان با رنگ های روشن تزئین شود. به این ترتیب می توانید فضای بزرگتری ایجاد کنید.

علاوه بر همه اینها، می توانید اتاق نشیمن را حتی زیباتر کنید زیرا آشپزخانه آمریکایی فضای مشترک را با اتاق نشیمن به اشتراک می گذارد.  شما به راحتی می توانید مدل آشپزخانه آمریکایی خود را با انتخاب از میان مجموعه مبلمان تختخوابشو فیکا تکمیل کنید.

مزیت های دکوراسیون آشپزخانه آمریکایی چیست؟

طراحی آشپزخانه سبز
دکوراسیون آشپزخانه آمریکایی مزایای بسیاری را به همراه دارد. مهمترین مزیت این دکوراسیون پشتیبانی از فضاهای باریک است تا با حداکثر کارایی مورد استفاده قرار گیرد. مدلی است که برای آشپزخانه های کوچک بسیار مناسب است.

سبک آشپزخانه آمریکایی؛ از اتلاف وقت در کارهای روزمره مانند پخت و پز، آماده کردن سفره و برداشتن بشقاب های خالی جلوگیری می کند. این واقعیت که اتاق نشیمن و آشپزخانه در چنین مکان های نزدیک قرار دارند مفید است.
دامنه حرکت افزایش می یابد. زیرا آشپزخانه که یکی از مهم ترین قسمت های خانه است کاملا در اتاق نشیمن قرار دارد.

از نظر بصری، ساختار زیبایی شناختی تری نسبت به سایر سبک های آشپزخانه دارد. یکی از دلایل اصلی این امر مجاورت کامل آن با مکان هایی مانند اتاق نشیمن و نشیمن است. این در واقع  به شما این امکان را می دهد که هنگام خرید اقلام در قالب یک گروه نشسته مشتاق تر باشید .

 

اگر خانه‌ای کوچک دارید و می‌خواهید خانه‌تان را با مبلمان تختخواب شو مدرن بزرگ‌تر کنید، حتماً تمام موارد موجود در تختخوابشو فیکا را بررسی کنید. شما تک تک آنها را دوست خواهید داشت!

نویسنده: حامد دهنوی