5 پیشنهاد برای بهبود کیفیت زندگی

1- البته طبق آداب و رسوم ترکیه، مهمان نوازی بسیار مهم است… با این حال، یکی از اتاق های محدود خود را به اتاق مهمان برای مهمانان خود که تنها چند بار در سال می آیند، تبدیل نکنید و آن اتاق را مال خود کنید، یک سرگرمی فوق العاده. اتاق

جزئیات صندلی چرمی

2- وسایل خود را به کمک جعبه ها و سبدهای بسیار مقرون به صرفه که به راحتی پیدا می کنید، دسته بندی و در دسته بندی قرار دهید. بنابراین شما خواهید دانست که چه چیزی کجاست و زمان را برای جستجو تلف نخواهید کرد.
3- اگر ناجی هر زنی بیرون باشد، لوازم آرایشی، لوازم آرایشی دردسرساز است… لوازم آرایشی خود را مرتب کنید، مثلاً می توانید رژ لب شرابی مورد علاقه خود را در مواقعی که عجله دارید، با طبقه بندی آن به عنوان استفاده روزانه و گاه به گاه یا برس، پیدا کنید. سایه چشم، رژ لب.

میز آرایش

4- از آنجایی که نمی توانید جایی را پیدا کنید که هنگام نقل مکان به منزل، تعداد زیادی اجناس سفید، لوازم کوچک و یا کالاهای الکترونیکی خریداری شده را دور بیندازید، مدارک گارانتی و فاکتورهای پراکنده را بایگانی کنید تا همه آنها را با هم نگه دارید. بنابراین وقتی قهوه‌ساز یا تلویزیون شما از کار می‌افتد، می‌دانید بدون وحشت به کجا نگاه کنید.

چگونه نظافت و بهداشت را در خانه حفظ کنیم؟
5- مهم ترین نکته ای که هنگام قرار دادن خانه باید به آن توجه کنید نحوه قرار دادن وسایلتان است. به عنوان مثال، اگر اتاق نشیمن شما خیلی بزرگ است، هیچ معنایی ندارد مگر اینکه به درستی قرار داده شود. یا می توانید با قرارگیری مناسب فضای بسیار کوچک را جادارتر جلوه دهید. مهمتر از همه، فقط به این دلیل که کالایی را دوست دارید، آن را نخرید. بعد از اندازه گیری آن را بخرید و مطمئن شوید که در اتاق نشیمن شما خوب به نظر می رسد.

مبلمان اتاق نشیمن

نویسنده: حامد دهنوی