دیوار لهجه سبز و اتاق نشیمن

آیا به دنبال ایده هایی برای دکوراسیون دیوار هستید که به خانه شما حس جدیدی بدهد؟ پس از مرور این محتوا، نیازی به جستجو در جای دیگری نخواهید داشت.

چیزی که خانه را به خانه تبدیل می کند در واقع لمس های کوچکی است که مطابق با سلیقه شخصی شما شکل می گیرد. شاید خانه خود را با مبلمان لوکس از بالا تا پایین مبله کرده باشید، اما این برای ایجاد دکوراسیون داخلی خانه کافی نیست. شاید وقت آن رسیده است که دیوارهای خالی را که وقتی روی صندلی راحت خود می نشینید به چشم شما می آیند، تغییر دهید.

شما می توانید با ایده های مختلف دکوراسیون دیوار، سبک و سلیقه خود را بر روی دیوارهای خود منعکس کنید. در اینجا ایده های الهام بخش دکوراسیون دیوار را به عنوان فیکا آماده کرده ایم ، آدرس مبلمان راحت و مدرن !

1. یک گالری دیواری ایجاد کنید

دکوراسیون دیوار اتاق نشیمن

برای ایجاد یک دکوراسیون دیواری مشخص و منحصر به فرد می توانید یک گالری دیواری ایجاد کنید! اگر یک مجموعه دار یا هنرمند هستید، می توانید مجموعه یا آثار خود را بر روی دیوارهای خود به نمایش بگذارید.

اما مطمئناً برای ایجاد یک گالری دیواری لازم نیست هنرمند باشید. می توانید تابلوها را در اندازه ها و سایه های مختلف به ترتیب هماهنگ کنار هم قرار داده و به دیوار آویزان کنید. به این ترتیب خانه شما می تواند ناگهان فضایی پر زرق و برق و شیک به خود بگیرد.

ایده جایزه: گالری خود را تا سقف بالا ببرید تا توهم یک دیوار بالاتر را ایجاد کنید.

2. دیوار را برجسته کنید

دیوار اتاق نشیمن و ست مبل برجسته

دیوار تاکیدی با نام انگلیسی “ Accent Wall ” برجسته سازی یکی از دیوارهای داخلی به گونه ای است که از نظر طراحی با دیوارهای دیگر متفاوت است. این برنامه معمولاً برای از بین بردن ظاهر ساده دیوارها با رنگ، بافت یا الگوی متفاوت استفاده می شود.

با این اپلیکیشن می توانید دیوارهای معمولی خود را از حالت عادی خارج کنید. می توانید با رنگ آمیزی دیوار به رنگی متفاوت، آن را برجسته کنید یا می توانید گزینه هایی مانند نقش برجسته سنگی، نقش برجسته چوب را امتحان کنید.

3. از یک تلویزیون شیک استفاده کنید

واحد تلویزیون اتاق نشیمن

واحدهای تلویزیون هم کاربردی هستند و هم به شما در ایجاد دکوراسیون شیک اتاق نشیمن کمک می کنند. اگر یک واحد تلویزیونی با ماژول دیواری باشد ، یکی از ایده های دکوراسیون دیوار اتاق نشیمن نیز می باشد. همچنین می توانید دیوار خود را با یک واحد تلویزیون با ماژول دیوار برجسته کنید.

علاوه بر این، در فیکا ، می توان انواع مختلفی مانند واحدهای تلویزیون یکپارچهسازی با سیستمعامل، واحدهای تلویزیون مدرن و واحدهای تلویزیون کشور را پیدا کرد که به سبک های مختلف جذاب هستند.

اگر می‌خواهید سبک مدرن یونیت تلویزیون را با مجموعه‌های گوشه تکمیل کنید، “

کلید یک سبک متعادل: دکوراسیون خانه های تک رنگ

 مفید خواهد بود که نگاهی به محتوای ما با عنوان “.

4. یک تابلوی نقاشی با اندازه بزرگ آویزان کنید

میز بزرگ در اتاق غذاخوری

یکی دیگر از ایده های الهام بخش دکوراسیون دیوار، آویزان کردن یک تابلوی نقاشی نسبتا بزرگ است. برای این اپلیکیشن که مخصوصاً از نظر ایده های دکوراسیون دیوار اتاق نشیمن بسیار زیباست، می توانید در صورت تمایل یک عکس هنری، یک پوستر یا یک عکس با وضوح بالا آویزان کنید.

یک تابلوی نقاشی بزرگ به دیوار شما رنگ و شادابی می بخشد. شما همچنین می توانید از یک عکس سیاه و سفید برای ایجاد یک فضای مینیمالیستی استفاده کنید.

5. از آینه برای تزیین دیوار استفاده کنید

آینه های دیواری تزئینی اتاق غذاخوری

یکی دیگر از ایده های دکوراسیون دیوار اتاق نشیمن، استفاده از آینه است. آینه ها با بازتاب نور به ایجاد تصور محیطی بزرگتر و روشن تر کمک می کنند. دقیقاً به همین دلیل است که آینه یک انتخاب عالی برای تزئین دیوارها است، به خصوص برای کسانی که خانه ای کم نور دارند.

برای استفاده از ویژگی توهم آینه می توانید از آینه های کف تا سقف استفاده کنید یا یک آینه بزرگ به دیوار آویزان کنید. علاوه بر این، به جای آینه های معمولی، آینه های مشکی یا لوازم تزئینی دیوار با آینه نیز بسیار زیبا به نظر می رسند.

6. ایجاد سبک با پوشش دیوار

روکش دیوار آویزان در اتاق خواب

دیوارپوش هایی که در روزهای اخیر مورد توجه جوانان قرار گرفته اند از جمله ایده های متفاوت دکوراسیون دیوار هستند. شما می توانید فوراً با دیوارپوش هایی که می توانید در طرح ها و اندازه های مختلف، از الگوهای قومی گرفته تا کلمات الهام بخش، فضای خانه خود را بازسازی کنید. نکته مهم در اینجا این است که هنگام انتخاب روکش دیوار با مبلمان شما سازگار باشد.

7. یک دکوراسیون اصلی. روی دیوار نقاشی کنید

دیوار اتاق نشیمن با الگوهای کاکتوس

ما در مورد آویزان کردن یک نقاشی صحبت نمی کنیم. با نقاشی مستقیم روی دیوار می توانید یک طراحی داخلی اصلی را دریافت کنید. نگران نباش، لازم نیست باب راس باشی. شما می توانید به سادگی با کشیدن یک الگوی ساده در سراسر یک دیوار، یک سبک متفاوت ایجاد کنید. اگر علاقه مند هستید، می توانید تصاویر بزرگتر نیز بسازید.

کسانی که می گویند “من نمی توانم با هیچ کدام از آنها کار کنم یا نمی توانم کار کنم” می توانند با کاغذ دیواری های چاپ شده با تصویر به جلوه ای مشابه روی دیوارهای خود دست یابند.

8. رویکردی متفاوت: کاشی ها را به دیوار آویزان کنید

کسانی که می خواهند فضایی منحصر به فرد بر روی دیوارهای خود ایجاد کنند می توانند از کاشی به عنوان ایده دکوراسیون دیوار استفاده کنند. کاشی ها با الگوها و رنگ های منحصر به فرد خود، بافت خلاقانه هنر را بر روی دیوار شما منعکس می کنند. با آویزان کردن بشقاب های سرامیکی در رنگ ها و طرح های مختلف به جای کاشی می توانید ظاهری منحصر به فرد ایجاد کنید.

9. از لامپ های دیواری طراحی استفاده کنید

صندلی راحتی و چراغ دیواری طرح

کی گفته تزئین دیوار فقط با تابلو و قاب امکان پذیر است؟ لامپ های دیواری طرح معمولا با طرح های غیر معمول خود به میدان می آیند. شما می توانید چراغ های دیواری با خطوط کلاسیک برای تزئین دیوارهای خود و همچنین لامپ های مدرن با طرح های افراطی و لامپ های دیواری لفت پیدا کنید.

می توانید از چراغ دیواری که انتخاب می کنید با توجه به دکوراسیون کلی یا اتاقی خانه خود استفاده کنید، یکی برای پوشاندن اکثر دیوارها یا می توانید از دو لامپ دیواری به صورت موازی استفاده کنید یا می توانید آن را در ترکیب با دیوارهای دیگر استفاده کنید. ایده های دکوراسیونی که در این مطلب ذکر کرده ایم.

10. با گیاهان دیواری تزئین کنید

اتاق نشیمن روشن پر از گیاهان

همچنین می توانید با گیاهان مصنوعی یا زنده ای که به دیوار آویزان می کنید، دکوراسیون دیواری چشم نواز ایجاد کنید. همچنین می توانید با آویزان کردن گیاهان دیواری آماده، یک تابلوی دیواری نئونی اضافه کنید تا کل دیوار را بپوشانید.

اشتباه نیست اگر بگوییم که این تصویر امروزه به خصوص به عنوان ایستگاه عکس بسیار محبوب است. چرا یک دیوار خانه شما نیست؟ اگر نمی خواهید از گیاهان به صورت آویزان استفاده کنید، می توان با قرار دادن گیاهانی که تا سقف می رسند در لبه دیوار، بر دیوار تأکید بیشتری داشت.

11. چسباندن کاغذ دیواری را امتحان کنید

کاغذ دیواری راه راه روکش شده اتاق نشیمن

کاغذ دیواری ها با انتخاب درست الگوها و رنگ ها می توانند در خانه شما شگفتی ایجاد کنند. چه رنگ های کم رنگ و پاستلی را ترجیح دهید، فضایی خنثی و مینیمال به خانه خود اضافه کنید یا با انتخاب رنگ ها و الگوهای زنده و جسورانه فضایی پرانرژی ایجاد کنید. این به شما بستگی دارد که قدم به قدم خانه رویایی خود را به واقعیت تبدیل کنید.

12. با قفسه های دیواری تزئین کنید

قفسه های دیواری و صندلی راحتی آویزان در اتاق نشیمن

از تصویر یکنواخت روی دیوار خود خسته شده اید؟ می توانید با نصب چند قفسه دیواری به این تصویر خالی خسته کننده پایان دهید! با استفاده از قفسه هایی در طرح های مختلف که از مواد مختلفی مانند چوب، شیشه و فلز ساخته شده اند، می توان فضای مورد نظر خود را در خانه خود ایجاد کرد.

می توانید با قرار دادن لوازم تزئینی، ریزه کاری ها، گیاهان، کتاب ها در قفسه های دیواری تصویر را کامل کنید.

13. قفسه یا قفسه های دیواری را انتخاب کنید

قفسه کتاب مدرن

در میان ایده های الهام بخش دکوراسیون دیوار، آخرین ایده ای که خواهیم داد در مورد قفسه کتاب است. در وهله اول، “کتابخانه چه ربطی به دکوراسیون دیوار دارد؟” شما ممکن است فکر کنید. با این حال، ارتباط این است که؛ قفسه های کتاب با پشت قفسه های باز، وقتی در جلوی دیوار قرار می گیرند، قسمت اعظم دیوار را می پوشانند و بخشی از آن را نشان می دهند. این به شما مزایای بزرگی در به دست آوردن ظاهر خالی دیوارها می دهد.

Terra Library، گزینه مدرن قفسه کتاب فیکا که سادگی مینیمالیستی را با ظاهری زیبا با قفسه های چوبی و قاب فلزی مشکی خود ترکیب می کند، دقیقا همان چیزی است که برای دکوراسیون دیوار به آن اشاره کردیم!

با انتخاب یک کتابخانه دیواری به جای قفسه کتاب کلاسیک می توانید دکوراسیون دیوار متفاوتی داشته باشید. برای کرم‌های کتاب، هیچ دکوراسیون دیواری خاصی مانند نمایش کتاب‌های مورد علاقه‌شان وجود ندارد، درست است؟

امیدواریم با ایده های دکوراسیون دیواری که در بالا لیست کردیم به خانه های خود جلوه ای منحصر به فرد ببخشید. فراموش نکنید که برای دیدن مبلمان و ایده های خلاقانه دکوراسیون به سایت ما سر بزنید.

نویسنده: حامد دهنوی